Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní PC 30-35

Zdravím, úplně se v počítačích neorientuji a spí na nich jen hraju popř. pracuji.

Řekl jsem si, že je už čas na nový PC.

Rozmezí 0-35k zhruba a abych na něm rozjel nejnovější hry např. Hogwarts Legacy na vysokou kvalitu (nemusi byt ale 4k :D ).

Mohli byste mi nahodit nejaky sestavy prosim?

Za me co jsem nasel(znovu podotykam, ze jsem celkem mimo s pocitaci):

https://www.czc.cz/hal3000-mcr-finale-2-pro-3060-cerna_3/365929/produkt
https://www.alza.cz/alza-gamebox-core-rtx3060-ti-d6976341.htm
https://www.alza.cz/alza-gamebox-core-rtx3060-ti-d7327772.htm

Predem diky vsem :)

Chceš skladaný alebo hotový PC? Odporúčam ti skladaný PC. Je to z viacerých hľadísk lepšia voľba. Nemám čas aby som ti odporučil jednotlivé komponenty ale v rýchlosti by som ti odporučil vyhnúť sa najhorúcejším novinkám a mohlo by sa vyplatiť teraz nakúpiť B550/DDR4/AMD AM4/RTX 30XX.

Líbí se mně celkem ten poslední, ale grafika taky nic moc. Nebude lepší si PC nechat poskládat přímo na míru? Mrkni na poradnu do sekce PC Sestavy, návrhů je tam dost a o dost kvalitnějších. Zjednodušeně, budeš mít kvalitnější a výkonnější PC za stejnou cenu.

Monitor máš jaký? Jde o rozlišení jestli ,FHD nebo QHD.
Nebo je představa že se vejde do ceny?

První sestava má nejmodernější základ a nejslabší grafiku.

Když se taky zapojis a vybereš si PC skřín podívám se co bych tam dal.ja :-)

Vzhledem k rozpočtu to stejně nejspíš vyjde na 5600/5800, 16gb, Asus tuf ,b550, 1tb nvme, zdroj, skříň a co nejlepší VGA 3070 např.