Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita RAM

Zdravím, mám v pc tyto RAM Crucial Ballistix Sport LT Grey 16GB (2x8GB) DDR4 3000, už se ale neprodávají. Chtěl by jsem rozšířit kapacitu a právě proto si chci koupit další RAM G.Skill Aegis 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16. Vím že se rychlost sníží 3000, ale jde mi o to jestli spolu budou v pořádku fungovat. Děkuji

Zváž aj možnosť že by si tieto Crucial RAM predal a dokúpil 4x8GB. Rovnaké RAM sú obecne najlepšia cesta aj keď nie vždy nevyhnutná. Tiež ťa chcem upozorniť že tie Aegis sú najlacnejšie G.Skill RAM, nemajú ani chladič. To čo vidíš po stranách nie je chladič. Nie žeby to bolo nejak extra dôležité ale za rovnakú cenu môžeš mať napríklad KF432C16BBK2/16