Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po koupi nové základní desky, cpu a ram mam jen black screen

Ahoj po upgradu pc jsem ho zapnul a šli jen ventilátory na obrazovce se nic neobjevilo, zkusil jsem vyměnit monitor za jiný ale stejný problém, tak jsem vyndal grafickou kartu a zapojil hdmi jen do desky opět neúspěšně. Pak jsme zkusil různě prohodit RAM paměti ale také nic. Nakonec jsem zkusil i update BIOSu ale kupodivu to vůbec nepomohlo. Myslel jsem že je to tím že mám moc rychle paměti RAM ale podle nového updatu BIOSu by to měla deska zvládat tak nevím kde je problém, snad s tím máte někdo zkušenosti a dokážete mi prosím poradit.

GPU: RTX 3070
CPU: Intel Core i5-13500
RAM: Kingston FURY 16GB KIT DDR5 6000MHz
MB: GIGABYTE Z690 GAMING X
Zdroj: Corsair 650w
SSD: Samsung 980 PRO 1TB
Windows 10

Jo mě není z manuálu jasne jestli musíš použít oboje.

Tak zbývá už jen odpojit přední konektory pro vyloučení chyby a startovat sroubovakem.
Pokud nepomůže další krok vytáhnout dát na krabici od mb a startovat tam.
Poslední je vytáhnout CPU a zkusit znovu vložit do patice.
A případně zopakovat flash BIOSu pozor jsou dvě revize plus ta ddr4 deska

zákl.doska:Support for 12th Generation Intel® Core™ i9 processors/Intel® Core™ i7 processors/Intel® Core™ i5 processors......použitý procesor Intel Core i5-13500......o podpore 13th generácie procesorov pri tejto doske zmienka nieje,ďalšie podrobnosti o doske zatial hladať nebudem....