Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi klavesnice a mys po vycisteni pc

Dobry den, chtel bych se prosim zeptat jestli nekdo nevim proc po vycistení meho pc nefunguje klavesnice, mys a na monitoru mi to pise no signal. Pocitac takhle cistim vzdycky a zatim se mi to jeste nestalo. Kdyz jsem zapnul pocitac nechtel mi nabehnout obraz a klavesnice ani mys nesvitili. Napadlo me ze bych mohl mit uvolnenou grafickou kartu… celou jsem ji vytahl a namontoval zpet. Porad nic a vubec nevim do stim mam. Dekuji za odpovedi.

odpojit napájení, cmos reset.
popsáno v manuálu, v pdf manuálu, nebo najdeš na desce cmos jumper.

čištění pc ti žádné fps nezvýší, příště v tak hloupém obchodě nenakupuj.
když se nechceš 1x ročně podívat dovnitř, jestli není mezi žebry chladiče prach, prostě občas sleduj teploty, třeba: hwmonitor.

zbytečné čištění bez rozmyslu a bez chápání "co rozpojuješ a kam to patří" je lepší se vyhnout.