Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárná je offline

Zdravím,

W10
tiskárna: hp deskjet ink advantage 5075

problém: nic jsem s pc nedělal, tiskárna se aktualizuje automaticky sama, a jednoho krásného dne mi moc nejde (už to je pár měsíců) přes stolní pc něco vytisknout, píše že tiskárna je offline, kdyz ale to udělám přes mobil přes wifinu tak se to vytiskne. Zkoušel jsem si znovu připojit uspesne na wifi router, ale u pc to furt nejde. Zkoušel jsem vypnout zapnout, nic.

Děkuji

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Řešení:

Zkontroluj v PC na panelu tiskarny u hodin, jestli jsi ji omylem neprepnul do offline rezimu
Dalsi moznost, kterou jsem resil u nekolika HP - jdi do nastaveni tiskarny v pocitaci, zalozka porty a zkontroluj, ba ktery port jsou ovladace pripojeny. Pokud mas USB, pak by tam mel byt virtualni USB port, pokud ji mas pripojenou sitove, pak port IP

Tohle se deje po nejakych aktualizacich Windows, zcela nahodne

Zkontroluj v PC na panelu tiskarny u hodin, jestli jsi ji omylem neprepnul do offline rezimu
Dalsi moznost, kterou jsem resil u nekolika HP - jdi do nastaveni tiskarny v pocitaci, zalozka porty a zkontroluj, ba ktery port jsou ovladace pripojeny. Pokud mas USB, pak by tam mel byt virtualni USB port, pokud ji mas pripojenou sitove, pak port IP

Tohle se deje po nejakych aktualizacich Windows, zcela nahodne