Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nové tiskárny

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem nové tiskárny. Mělo by se jednat o tiskárnu, která vytiskne jen pár textových dokumentů za rok. Bohužel jsem dlouho tiskárnu nevybíral, takže netuším, v jaké cenové hladině bych se měl pohybovat. Nutnost je připojení k USB do počítače, Wi-Fi a podobné vychytávky nejsou potřeba. Děkuji všem

Osobne by som odporúčal laserovú čiernobielu, a na farebný tisk ísť do copy centra... žiaľ farebné laserové nemajú pekné farby, a atramentové sú na "občasný" tisk nevhodné, farba zashne. Navyše prevádzka atramentových tlačiarní je výrazne náročnejšia čo i do ceny.

Z takých tých lepších je napríklad: https://www.alza.sk/hp-laserjet-pro-4002dne-d7487437.htm
je tu avšak jeden bullshit u HP a to je to že aby si mohol skenovať na mobile, musíš si u nich zaregistrovať účet v cloude a ono to po tebe chce ešte aj číslo trenírok.

https://pbs.twimg.com/media/FP1flDYX0Ak7Aea.jpg:large

To HPčko stojí v Čechách skoro 7 tisíc - to mi připadne vyhazování peněz, vzhledem k plánovanému občasnému použití.

Dvouřádkový podsvícený LCD displej, rychlost tisku až 40 str./min, rozlišení 1200 x1200 dpi, až 80000 stránek za měsíc, doporučený měsíční objem 750 - 4000 stran, 256 MB paměti, až 900 listů na vstupu a 150 listů na výstupu, automatický oboustranný tisk. Možnosti připojení : 1x vysokorychlostní port USB 2.0; 1x hostitelský port USB na zadní straně, Ethernet, Bluetooth.

K čemu displej? K čemu zatížení 80 tisíc stran? K čemu duplex? K čemu ethernet a bluetooth?