Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilní tarif - paušál

Ahoj,
‏‏‎ ‎
jelikož potřebuji internet v mobilu a od Kaktusu mi těch "pár" GB nestačí, tak potřebuji právě NEOMEZENO DAT.
‏‏‎ ‎
Rozmýšlím se klasicky mezi (u nich nic nemám, jako TV, net,....):
T-Mobile
O2
Vodafone
‏‏‎ ‎
Problém je ten, že nevím, který vybrat.. Vybírám maximálně do té 1000 Kč měsíčně. Rychlost od 10 Mb/s a více.
Pro jistotu napíši, že mi je 22 let. Píši to hlavně kvůli lepším nabídkám, jako třeba O2 (Tarif si u nás můžete pořídit pokud je vám do 26 let, a to i bez potvrzení o studiu.)
Jelikož velmi málo, ale opravdu velmi málo volám a málo píši SMS, tak nepotřebuji mít neomezené minuty a ani SMS (jenže do té ceny to bude zřejmě vše neomezené, takže to je asi jedno, no). Potřebuji hlavně právě neomezená data. Využití na YouTube, Netflix,...

Nejvíce se mi nyní zamlouvá od T-Mobile Student neomezeně XL (pro všechny do 26 let, kde nemusíte být právě student) a kde je neomezená rychlost za 905 Kč měsíčně.

Proto se chci zeptat, zda-li máte nějaké zkušenosti a od kterého operátora vybrat? :) Či to je úplně jedno?
Děkuji. :)

Znám lidi, kteří vůbec pevný internet nemají, teda nemají ani wifi a jedou data čistě na mobilním LTE.

----
K tarifu neporadím, nevím. Každopádně ale ty studentské nabídky nějak praktikují všichni operátoři. Obvolal bych je a zkusil zjistit, co nabídnou. Jinak T-Mobile i Vodafone (O2 neznam) mají i možnost sdružovat služby a díky tomu pak jednotlivá služba stojí méně.

Dá se sehnat Datamanie od O2, je to předplacenka, za 300 Kč je 100 GB na 30 dní; pokud data dojdou a je dostatek kreditu na SIM kartě, koupí se další balíček 100 GB a platí zase 30 dní.

Takže sice předplacenka s dobíjením, ale při měsíční spotřebě do 100 GB platíš 300 Kč, do 200 GB platíš 600 Kč.

Splňuje to tvou představu neomezených dat?