Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadek během hraní

Dobrý den nevím doteď co se stalo koupil jsem si a zapnul hru RETURNAL na steamu. Hrál jsem v klidu přes 30 minut a najednou v cutscene jakoby se hra Sekla a monitor mi zcernal. PC se mi nebylo zkoušel jsem do task manageru apod. Tak se vypnul a zapnul PC PC se rozjede ale na monitoru furt vidím DP signál není k dispozici. Vypojil jsem a znovu zapnul všechny kabely od monitoru a furt nic. U PC po restartu kontrolka žádná nesvítí větráky fungují jenom u GPU ne ale tak to je normální.

Moje PC
16 GB RAM
i7 9900k
2080ti
Základní desku z hlavy nevím

A monitor mám msi název přesný neznám nechápu co se děje Problikne jenom při startu PC na základní desce VGA na pár sekund ale potom to už nesvítí červeně tak nevím zda tam je chyba grafice

PC se mi nebylo zkoušel jsem do task manageru apod.

Cože?

Nejspíš se nestalo nic horšího, než že odešla grafická karta - některé desky mají integrovanou, takže tu 2080ti vyndejte ze slotu a zkuste připojit monitor na tu na neznámé desce.

Prepni aj režim v monitore na HDMI. Nedáva zmysel aby si po zapojení cez HDMI dostal upozornenie že DP nie je signál. Ja mám teraz prepojenie cez DP a ak cez monitor navolím voľbu HDMI INPUT tak tiež pochopiteľne nabehne hláška nie je signál.

Ak nezaberie tak pravdepodobne je grafika kaput...

Tak už píšu od PC nějak se mi podařilo PC zprovoznit a jede přes HDMI , ale v dxdiag ani nikde nevidim grafikua tudíž mi nejde ani přes DP monitor. Ale když se dívám na motherboard tak kontrolka VGA nesvítí červeně tak je nějaká možnost , že ta grafika není mrtvá grafiku jsem vypojil a znovu zapojil restart pc a nic . Ale kdyby něco bylo tak by snad kontrolka svítila ne ?