Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zprovoznit ve Firefoxu posun stránky kolečkem myši?

Je to děsný opruz. Předevčírem se mi zaktualizoval Firefox a přestal fungovat posun kolečkem. V nouzovém režimu fungoval. Odinstaloval jsem tedy všech 5 mých doplňků a stejně nefungoval.
Včera to zapnu, půl hodiny fungoval, tak jsem si říkal, že už to asi vymákli. Nojo, ale odskočil jsem si na 10 minut a po návratu to zase nefungovalo.
Jak mě FF nabádal na té cedulce před spuštěním nouzového režimu, že "obnovit", tak jsem to blbec udělal a nezkontroloval před tím, jestli mám uloženou relaci, asi 15 tabů.
Kolečko po obnovení stejně nekolečkovalo (v nouzáku ano) a to byl FF bez doplňků, takže asi něco jiného.
Jak udělal na Ploše zálohu profilu, tak jsem z ní postuně kopíroval do nového profilu, taby se mi stejně neobnovily a hrál jsem si s tím a s nastavováním FF, snad hodinu.
Nevíte někdo, jak ten posun kolečkem obnovit? Odinstalovat Firefox, najít v registrech výskyt slov Firefox, smazat, stáhnout a nainstalovat znovu?
Díky za tipy.

Řešení:

ad posledni otazka:
nastaveni nebude v registrech (hkcu\mozilla), ale v profilu firefoxu na disku, neco jako: appdata\firefox\profiles\nahodnyretezec

zkusit zalozit novy, jestli se to bude chovat stejne:
firefox.exe -p