Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD recovery

Dobry den, dnes se mi pro zmenu pokazilo SD s dulezitymi daty - fotografiemi, ktere jsem jeste nemela zalohovane. Mazala jsem z SD a neco se pokazilo, protoze mi to tu SD vubec nechce uz cist, ani ve fotaku, ani ctecka v pocitaci ji nerozezna. Prosim poradite mi nejaky dobry program na zachranu dat z SD, nez ji budu muset formatovat? Dekuji moc! Stahla jsem zkusebni verzi Data Doctor Recovery, ale nefungovalo to. :.(

Bohuzel zadny SW nezabral, ten PC Inspector navic rozeznal mou SD jako SD o velikosti 2000GB, coz je uplna blbost, jde o SD velkou 1GB. Takze kdyz jem ten program spustila, za nekolik hodin to teprve bylo na 1% a stejne to zadna data nenaslo. Nevite tedy, co si pocit? V nejake firme by mne to opravili, a jak velka je sance? A kolik to tak stoji? Uz jsem si takhle nechala vytahnout data z 250GB harddisku, ale to stalo 9000Kc. Kolik by bylo za 1GB SD, ktera je navic urcite vic jak poloprazdna? Moc dekuji.