Dnes volal dalsi, chtel, abych si nainstaloval Supremo na notebook (vzdalena sprava).
Skoncilo to po pul hodine tim, ze jsem kunda. Tak jsem se ho zeptal, jestli neni taky kunda, kdyz se snazi okradat lidi.
Prubeh ve zkratce:
Mate btc účet, na kterem je 0.21 BTC a dosahnul maxima pro hodnotu v CR. Odkazoval se na zakon o legalizaci trestne cinnosti. Kdyz jsem po nem chtel paragraf, tak si nepamatoval.
Pak chtel na pocitaci nainstalovat supreme, tak se dozvedel, ze na to nemam pravo a na firemni pocitac nic instalovat nemuzu.
A tak to pokracovalo, tvrdil, ze na pouzivani kamery potrebuju admin prava a podobne kraviny.