Obcas, ked nemam cas robim to tiez tak..sem tam poviem halo, alebo nerozumel som zopakujte mi to a z casu na cas sa pozriem, ci este bezi cas hovoru.
Obcas, ked nemam cas robim to tiez tak..sem tam poviem halo, alebo nerozumel som zopakujte mi to a z casu na cas sa pozriem, ci este bezi cas hovoru.