Mam dalsi ulovek.
Telefon HUAWEI se osvedcil, protoze appgallery neobsahuje zadne jejich remote desktop nastroje.
Poslal mi odkaz do WhatsUp pro stazeni nejakeho hoptodesk (samozrejme do google obchodu). Otevrelo se mi to v prohlizeci, tlacitko Instalovat jsem tam "nemel", jen stahnout. Nekam se to stahlo, bohuzel "nevim kam" 
Tak poslal odkaz na meet schuzku. Odkaz jsem si zkopiroval do prohlizece a tam se mi nic neotevrelo.
Kdyz jsem se ho ptal, proc je u toho odkazu na MEET rusky text (pokec o cem je MEET), proc mi vola napred z Ceske Lipy, WhatsUp z USA a do WhatsUp mi posila ruske zpravy, ze je to divne, tak tvrdil, ze mi poslal zpravu cesky 
Chtel ve WhatsUp sdilet obrazovku. Bohuzel Huawei tam "nema" moznost sdileni obrazovky.
Tak jsem mu zabral pres 30 minut snazeni a skoncili jsme s tim, ze zkontaktuje technicky tym a zjisti, co by se s tim dalo delat.
Kupodivu, kdyz mi rekl, ze bude hovor nahravat a ja mu rekl, ze si taky zapnu nahravani, tak mu to nevadilo.
P.S. az ted mi doslo, ze po me chtel na WhatsUp zapnout sdileni obrazovky, aby mi ukazal ucet. To by mel v tomto pripade sdilet on. Az se mi znovu ozve, tak ho jeste potrapim...