Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RTX 4090 black screen

Zdravim.
Koupil jsem ti RTX 4090 ale než začne načitat windows tak je blackscreen.
Děla to po nainstalovani ovladačů.
bez nich však asi těžko budu fungovat.
zkoušel jsem stahnout firmware update tool ale očividně to nepomohlo, nebo se to musí upgradovat v nouzovem režimu???? pořád problem přetrvává. Prosim o rady, diky

ano bez systemu.. vyřešeno !!!! v BIOSu jsem podle navodu na netu nakonec našel, že mam dát PCI-E na UEFI co se týče fungování... nevim jak jinak to řict tak jsem to tak v biosu nastavil a vše jede jak ma... kráááása :O