Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodloužení WiFi signalu

Dobrý den,
Mam router TP-Link Archer C6 V3.2 . Na druhé straně domu bych potřeboval zvýšit kvalitu signalu+ propojit další 3lan kabely. Mezi těmito body mam natažený lan kabel. Mam zařízení netis wf2419e lze použit na výše zmíněné řešení? Případně jak nastavit? Dekuji moc za rady

Ano. Nemusí to být nutně ten samý router, ale je to lepší než se znovu orientovat v nastavení jiné značky. Výborná je třeba značka Mikrotik, má hodně možností nastavení, ale pro laika ne moc přívětivé prostředí. Je tam toho v nastavení prostě hodně a špatným nastavením si můžeš pohoršit. Každopádně pokud tomu tochu rozumíš, klidně vezmi Mikrotik. Nevypadá sice moc vzhledně na oko, ale zase to vynahradí stabilitou. Já bych šel osobně do TP-linku, ale na tom nezáleží. Hlavně neber něco jako značku Tenda atd...