Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenesení W10 na nový PC

Zdravím vespolek.
Situace: Kupuji si nový počítač a na starém vlastním W10. Co jsem pochopil z brouzdání na netu, tak je možné si zrušit licenci na mém původním PC, zapsat si product key (mám) a následně tento key použít na novém PC. Já bych se chtěl zeptat, jestli je potřeba použít mnohými doporučována externí záloha např. na flashce s instalačním programem od Windows, a nebo jestli s internetem bude možnost si tento soubor stáhnout a obejít tak používání externího média, aka mám si dokoupit flasku, a nebo to zvládnu bez ní? Předem díky za odpověď.

Přenos licence možný je za určitých okolností, jednak ta licence musí být legální a jednak to musí umožňovat licence. Licenci Windows 10 na staré pc jsi pořídil kde a o jakou licenci se jedná?
Instalace bez flešky nebo DVD možná je, je jen otázka jestli ji zvládneš. Rozhodně je pro tebe nejjednodušší postup pomocí flešky.