Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asustor AS5202T nejdou mi přehrávat filmy přes HDMI

Zdravím,

mám problém, koupil jsem si NAS Asustor AS5202t s HDMI výstupem, no a zaboha nemůžu najít způsob jak pustit filmy přes HDMI.
Kodi mi to nedá na výběr z appk, tak jsem stáhnul PLEX Media Server do ovladacího panelu Nasu, ale někde jsem se dočetl, že se musí objevit i v appk Asustor Portal ale tam se mi nic neobjevilo.
Na tv se mi přes Hdmi objeví uvodní obrazovka asustor Portal ale Plex player ne, takže nevím jak ty filmy spustit přes HDMI, kdybi byl nějaký přehrávač např mpv, ale stejně nevím jak to nainstalovat protože v Asustoru neni na výběr jiný player k instalaci jen PLex.

Jo to bych bral ale kde vemu prostředí boxee? Já mam nějaký ADM, tady tohle

https://www.youtube.com/watch?v=eaP-xLYu5D4&t=230s

Asi mi nejde to nacpat v tom Asustor portalu do oblíbených aby se alespon ten plex objevil na televizi.

Na konci toto videa prochází nabídkou programu jako Popcorn atd a já nevím jak to tam nainstalovat?

Na pc to mam v ovládacím panelu nainstalovaný ale v prostředí ovladacího panelu tv nikoli.