Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký box k TV

nakonec vybírám ze dvou
Amazon Fire TV Stick 4K MAX
nebo
Google Chromecast Google TV HD

cenu počítám kolem 1500 + 500 za usb rj45

chci tam
- nativní aplikaci sledovanitv
- kodi
- youtube + netflix

co zvolit?
díky

Pro jakou TV ?
Kdybych se mel drzet toho vyberu, tak bych zvolil Amazon Fire TV Stick 4K MAX.
Ale jak pise uzivatel HOST "Xiaomi Stick 4K" je IMHO lepsi volba hlavne kvuli OS : "Android TV" a obchodu aplikaci GooglePlay, ktery na FireStick nenajdes. I to dalkove ovladani se mi teda libi vic
To usb rj45 potrebujes k cemu ?

no známý má zrovna nějaký xiaomi stick a říkal že když to měl připojené přes wifi, tak mu různě přestávalo jít wifi na mobilech, od té doby co to připojil kabelem tak má prý klid

edit:
TV zatím stará HD ready Panasonic, časem výměny za HD
jde mi hlavně o kodi a video dopňky v něm

To neznamena ze ten samej problem budes mit i ty.
V jedne TV mam Fire Stick 4K (neni to ta posledni verze s Wi-Fi 6) a zadny problem jsem nikdy nemel a to ani pri sledovani 4K UHD filmu pres stream sluzby jako Netflix.
Ten RJ muzes popripade dokoupit,ale IMHO to nebude potreba.

Problém ktorý opisuješ je na strane wifi routra. Xiaomi Stick má svoje problémy. Čiže nemusíš sa báť že ti nejaký android TV stick/box bude účelovo mrviť internet pre iné zariadenia. Ak sa tak stane tak treba sa zamerať na ten router. Ja som takto pred pár rokmi riešil niečo podobné, nakoniec som zistil že router nestíha nakŕmiť toľko zariadení v potrebnej kvalite a jediná cesta je výmena za nový.

Přišel mi xiaomi stick 4k, vše funguje ok.
Dokonce i HDMI CEC

Zapojil jsem napájení do USB televize, když zapnu TV zapne se Stick když vypnu TV vypne se i Stick.

Vadi tomu sticku že ho vypínám přerušením napájení a ne nějakým vypnutím v sticku?