Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BT sluchátka do Pc adaptér

Dobrý den :) mám Bezdrátový sluchátka které používám ke konzoli ps5. Mají svůj adaptér který je do USB C. Chtěl bych tyto sluchátka připojit k Pc ale moje Pc nemá usb c. Chci se tedy zeptat existuje nějaký adapter? Redukce z klasického usb na usb-c do kterého pripojim pak adapter od sluchátek? Mám sluchátka razer barracuda X které mají svůj speciální adapter pro BT. Děkuji

Co máš za model? Barracuda X 2021 mají rádiový příjem, proto je nutný vlastní receiver. A byla k nim dodávána kabelová redukce USB-C na USB-A, takže pokud jsi to neztratil, tak bys to někde v balení měl mít. Barracuda X 2022 mají přidané Bluetooth 5.2, tudíž bych se domníval, že půjde použít standardní BT 5.0 receiver do běžného USB. (Tak jsem na to koukal v recenzi těch sluchátek 2022 a ten BT kodek podporuje jen SBC, tudíž pro kvalitnější audio je nutné použít ten rádiový receiver.)