Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde displej na nokia N96

Ahoj, mám nový mobil nokia N96, sice už je hodně starý, ale nikdy nebyl použitý. Po prvním nabití vše fungovalo, po druhém nabití nesvítí displej, tlačítka svítí, zvuk při vysouvání klávesnice také, to znamená, že mobil jako takový je v pořádku, ale nesvítí siplej. Je jen jako trošku světlý, jako kdyby byl trochu podsvícený. Ale nic na něm vidět není. Nevíte prosím co s tím? Děkuji. Prosím potřebuju tenhle mobil, jiný ne. Děkuji M.

Novy displej (tedy pokud je to displejem) za 162 kc (+postovne), to se vyplati.
https://www.cellspare.com/nokia-n96-lcd-screen
Ted uz jenom sehnat nekoho, kdo ho vymeni a neposkodi pritom zbytek telefonu.
Obvykla odmena byva 500-1000kc za praci.
PS
jejda tady je to za babku (za cenu obeda v restauraci v roce 2023 pro dva lidi)
https://www.mobilprovas.cz/detail/88909250-lcd-display-nokia-n95-8gb-n96/
Cena včetně montáže v našem servisu 600 Kč vč. DPH

pokial je to úplne starý,nepoužívaný,tak najskôr bude už úplne k.o bateria,nokia obvykle nenaštartuje,pokial nieje baterka úplne nabitá,nechaj to na nabíjačke aspoň 8 hodín,a potom uvidíš,či sa to zobudí k životu....predpokladám,že bude treba skôr vymeniť zdochnutú baterku,nie displej.....