Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fortnite fps

Dobry den, chci se zeptat, jestli by mi nekdo poradil, proc mi ve fortnite stale padaji fps treba na 30 a pote na 150 a pote znova na 50… tyto dropy uz mam dlouho ikdyz mam rtx 3060, i5 11400f a 16gb ram. Fps mi padaji ikdyz mam nejnizsi mozne detaily. Budu moc rad za pomoc. Dekuji

Ta grafika není nic moc... Máš tu hru nainstalovanou na SSD? Ikdyž to asi velký vliv mít nebude, nějaký rozdíl tam je. Slabina je hlavně v grafice. Možná si malinko polepšíš novějšími ovladači, tam nemáš co ztratit a nic to kromě trochy času nestojí.