Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost mobilního internetu

Ahoj, chtěl bych se prosím zeptat zkušenějších - mám možnost mobilního tarifu s rychlostí internetu 2 Mb/s. Myslíte si, že je to na běžné používání dostatečné (internet, WhatsApp, nějaký videohovor, YouTube, navigace atp.)? Díky.

Je to sice málo, ale použitelné by to snad být mělo. Mrkni se ale i u konkurecne, jestli nenabízejí za stejnou cenu o něco lepší tarif. Já tak kdysi pohrozil operátorovi, že od nich odcházím, protože mám lepší nabídku. Už roky mám neomezené volání do všech sítí, SMS a internet bez limitu zdarma. Vychází mně to komplet na 490,- měsíčně. Nepíšeš, jakého operátora máš, já mám Vodafone. Konkurence o těch neveřejných tarifech určitě ví a možná i nabízí. Za zeptání se Tvého operátora nic nedáš.