Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 pracovné plochy na jednom monitore

Zdar,potreboval by som prepínať medzi reálnymi plochami na jednom monitore.Mám k PC pripojenú aj telku a niekedy potrebujem na primárnom monitore pri PC zobraziť plochu TV je nejaký soft na to ,lebo hľadal som ,ale nič som nenašiel,možno som zle hľadal,mám win 7 ,dík.

Co to je za Tv? Má nějaké výstupy? Nebo máš settopbox? Chápu správně, že chceš obraz z TV zobrazit na monitoru PC?

Moc Tě nechápu a už se v tom ztrácím. Mezi těmi plochami musíš přepínat. Nebo chceš na půce monitoru mít jednu plochu a nadruhé půlce druhou?
Rád bych poradil, ale vážně nevím. Určitě se ale najde někdo, kdo bude vědět jak na to.

Možná nějaký tip najdeš v tomto článku https://www.levnapc.cz/virtualni-plochy-windows-10.html

Dobre to chápeš ,buď polka jednej aj druhej plochy na jednom monitore,alebo klasické prepínanie na celú plochu,ako vo VirtualWin,odkaz si mi dal na virtuálnu plochu a na win 10 ja píšem o reálnych plochách na win7.Nech vás nemýli ,že je to TV na nom mám takisto plochu z ikonami a podobne.

Držím palce. Někdo bude určitě vědět jak na to. Já mám zkušenosti jen s programy TeamViewer, AnyViewer a Ultraviewer. Možná by to šlo spuštěním dvou relací, ale požaduješ něco jiného, takže promiň. Ale nezoufej, on se někdo kdo ví jak na to určitě ozve. Takhle jsem zmátl jak sebe tak možná i Tebe :-)

Uz to tu bolo povedane, musel by si prepojit TV s monitorom separe kablom a vtedy si na monitore budes vediet prepinat vstupy. To hdmi z tv vsak musi byt vystup a ni vstup.
Cez pc si o prepnut nevies a pc s tym nema nic spolocne.

Tipnul bych si, že Viloo má:

- PC, který cosi dělá a má 2 výstupy:
- - první výstup je naprosto nudný drát (HDMI, DP, VGA nebo tak něco) do něčeho se jménem "monitor" (co slouží jako normální zobrazovadlo - zatím naprosto klasický setup "PC+monitor") a má to jako pozadí "řeku"
- - druhý je obdobně nudný drát do něčeho, co mělo při nákupu na krabici název "TV" (a taky to slouží jako obyčejné zobrazovadlo - běžný setup "PC+2 monitory" - akorát ten druhý se ještě dá navíc naštelovat tak, aby sám od sebe ukazoval filmy i když počítač není zapnutý) a má to jako pozadí "kolo"

a Viloo to běžně používá jasko PC se dvěma monitory.

Ale občas by chtěl, aby mu ten PC dokázal ukazovat obsah těch dvou "monitorů" (zvaných "monitor"a "TV") jenom na jednom z nich - na tom zvaném "monitor" (co tam má jako pozadí "řeku")
- číli aby to, co ten PC normálně cpe do druhého drátu místo toho cpal do drátu prvního, takže by měl "PC" a "monitor" (co tam má normálně jako pozadí "řeku") a na tom monitoru nějak zobrazené obě dvě plochy (jednu s pozadím "reka" a druhou s pozadím "kolo" - a samozřejmě všema ikonama a tak dál).

Je to tak, Viloo?

Vyjadrujes sa jak madar, ale predpokladam, ze chces na monitore vidiet to, co na TV...cize TV si pusta nieco z netu, ci satelitu, alebo STB/android boxu a pod a ty to chces vidiet na monitore.
Nie nemozes, pretoze z TV by ti musel ist vystup obrazu smerom vona musela by byt pripojena k monitoru.
PC nema ako vedeit, co si prehrava telka z ineho zdroja, kedze je s TV spojeny len vystupom a nie vstupom.
Ak potvrdis, ze chces presne toto znacim za vyriesene.

Ja myslím, že tu to napísal jasne:

Zdar,potreboval by som prepínať medzi reálnymi plochami na jednom monitore.

Doplnené: Čiže chce vidieť to, čo má v TV. Nie v TV, ako televízii, ale v TV ako na televíznej obrazovke.

on už je to tu nahoře víckrát.

na monitoru chce taky videt tv obraz.
napsal nesmyslny nadpis a plete si vstupy a vystupy.

jak chce dostat signál z tv na monitor, když ani netuší, že tv nemá obrazový výstup?

když chce tv, asi si může koupit tv dongl. nebo nějaký android box pro iptv.
za 2 dny neumí napsat co chce.
to tím tučným nečitelným dole je taky on? asi nějaká porucha, je to k ničemu.

netuší, že tv nemá obrazový výstup

Však to napsal naprosto normálně. Prostě Tv má pouze vstupy, ne výstupy. Takže Tv nemůže vyslat video signál do kabelu, pouze přijímat. Možná by to šlo přes nějaký novější settop box, ale nevím. Já si třeba filmy z PC občas pouštím na Tv a to mám Tv propojenou klasickým kabelem Rj45. Jak to ale udělat naopak netuším, snad koupit do PC Tv kartu a máš po problému. Stojí to pár korun a funguje to bez problémů. Z PC do Tv dostat signál není problém.

Další, co jsi nepochopil tazatele. Mrkni se na můj obrázek - monitor i TV jsou připojeny k PC, je na nich zobrazena plocha Windows (na TV jiná, než na monitoru). A tazatel chce, aby bylo možné obě plochy vidět na monitoru. Nechce, aby se signál z TV dostal na monitor, jen aby bylo možné tu druhou Windowsáckou plochu (která je z PC promítaná na připojený TV) vidět i na prvním monitoru.
Jak už jsem psal, netuším, jestli to vůbec jde, spíš si tipnu, že nikoli...

Ano, to já vím. Přečti si dotaz:

Zdar,potreboval by som prepínať medzi reálnymi plochami na jednom monitore.

O virtuálních plochách ani zmínka. Na jejich přepínání přece nejsou potřeba ani dva grafické výstupy ani dva monitory...

Mně to nemusíš vysvětlovat, myslím, že se celkem orientuju. Ale podle pana tazatele jsme všichni nechápající blbci.

koneckonců v dotazu je výslovně: 2 pracovné plochy.

Ne! V dotazu je

prepínať medzi reálnymi plochami

A reálná plocha není virtuální plocha.

Což určitě sám dobře víš, takže je myslím zbytečné se tu dohadovat.

Tak spousta uživatelů věří, že to tam uvnitř dělají nějací trpaslíčci, takže by možná stačilo do toho počítače nasypat trochu strouhaného sýru a nalít nějakou kořalku a pak pěkně poprosit, jestli by to nešlo nějak akosi ...
nebo se smířit s tím, že holt trpaslíčci asi ne a začít používat rozumnější konstrukce a hledat řešení, která by mohla fungovat ... ale to si holt každý musí přebrat sám ...

Ty kokos ,nič v zlom ,ale čo tu vy dávate,rozhodol som sa ,že nebudem reagovať ,ale nedá mi.Jasne máte už v nápise o čo mi ide a platí to do bodky.TV považujte proste za druhý monitor už som to vyššie písal.Tam mám tiež klasickú plochu z ikonami.Ide mi o to ,aby som videl obidve plochy na prímárnom monitore pri PC,ako som dal screen cez mobil,pretože cez mobil a aplikáciu ovládam obidve plochy.Toho chcem dosiahnuť cez primárny monitor.Keby ste čítali moje odpovede na vaše otázky ,tak to musíte pochopiť.Chápem ,že chcem čo asi nie je ,tak neriešte.Vysvetlil som to polopatisticky už druhý krát,viac sa vyjadrovať nebudem kľudne to uzavrite.

S tím svým vyjadřováním a tučným písmem se chováš jako hovádko.

Už jsem tady psal, že plochu lze duplikovat nebo rozšířit. Jak bys to chtěl provozovat na jednom monitoru, mi stále není jasné.
Ale rád se smířím s tím, že mi to zůstane utajeno a budu považován za nechápajícího.