Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který ze dvou notebooků je lepší a proč

Dobrý večer zajímalo by mě jaký z těchto notebooků je lepší a proč první je starší Lenovo obrázek 1 a druhý novější hp obrázek 2
Jde o to že ač novější notebook mi přijde pomalejší než ten původní starší na lenovo hraju hru world of tanks na 80fps a na tom novějším na stejné specifikace je takřka nemožné si zahrát děkuji předem

Ve tvém případě je jednoznačně lepší ten starší, protože

Jde o to že ač novější notebook mi přijde pomalejší než ten původní starší na lenovo hraju hru world of tanks na 80fps a na tom novějším na stejné specifikace je takřka nemožné si zahrát děkuji předem