Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rýchlosť sťahovania

Dobrý deň potrebujem pomoc mám pomalé sťahovanie či sťahujem na mobile alebo Pc to je jedno sťahuje to strašné pomaly do nedávna to šlo rýchlo video mi načíta aj v 4k bez sekania ale keď chcem niečo stiahnuť sťahuje to 20kb/s

router má nějaký typ na štítku zespodu?
jsi nějak připojený k poskytovateli - optikou, kabelem, dsl, wifim?
všichni v domácnosti mají stejný problém?
dělá to od od výměny něčeho, samo od sebe?
ke svému routeru se připojuješ kabelem, nebo wifim?
panelák nebo rodinný barák?