Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bloknuté číslo u vodafone a paypal dvoufazové ověření

Ahoj napsal jsem na podporu paypal že chci změnit bloknuté číslo na jiné ale jediné co mi poradili že se nejprve musím přihlasit což nejde díky starému telefonímu číslu kde je vyžadovano dvoufazové ověření a to nejprve email a pak heslo a druhým krokem je zaslání kódu na bloknutý telefon.

přes paypal platím spotify. Co jim mám tedy napsat, protože s paypalem se váže i můj bankovní účet?

Budeš muset s podporou dohodnout ověření třeba přes bankovní platbu - ať pošlou platbu s nějaký kódem ve zprávě, ty jim to z bankovnictví řekneš a oni ti změní číslo. Oni musí mít scénář, jak účet ověřit, když přijdeš o číslo.
Doporučuji kromě SMS přidat pro dvoufazové ověření i Google autentificator.