Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikanie obrazovky-amd bug report tool a zelená obrazovka

Zdravíčko ľudia chcem sa len opýtať neviete prečo sa toto deje stane sa to raz za čas ale proste pustil som youtube video vyhodilo tam tieto zelene kocky na ňom a zaseklo sa a potom mi obe obrazovky blikly na čierno a zmizlo to. Niekedy mi vyhodí aj amd bug report tool. Drivery mam najnovšie bios aktuálny... ale aj napríklad pri hre FarCry6 (crack) sa mi stane že obe obrazovky ostanú čierne potom vyhodí amd bug report tool a vypne hru a potom keď ju chcem spustiť musím reštartovať pc lebo mi vždy pri spustení vyhodí amd bug report tool. Pc mám asi dva roky a od začiatku mám problem s tym amd bug report tool. Ale hentie zelené veci mi začalo robiť až poslednou dobov. Prikladám aj fotky.

GPU : Gigabyte 5700xt OC
CPU : Intel core I7-10700k
PSU : seasonic focus 750W gold
RAM : 16GB
MB: MSI Z490-A PRO
WIN : 10

dělá to od začátku, nejen při přehrávání videa ale i při hře:

- nechal bych hodinu běžet memtest.
- pak bych podezíral instalaci základních ovladačů k desce, i když za ty 2 roku si to s dalšími nesmysly mohlo doinstalovat z automatických aktualizací. jen jde o vadné pořadí instalace.
- nakonec se výrobci nemusela povést ta oc grafika. hodil by se nějaký test grafiky.

vieš čo stress test grafiky som robil nehal som ho bežať asi 2hodiny išla na 100% a v pohode žiadny problém práve. No šak to že neviem či to je fakt nejakou aktualizáciou niečoho alebo čo alebo či není grafika vadná. Memtest je čo prosim ta. Je ešte nejaky sposob jak možem dat test na grafiku ?