Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s přehráváním .mkv videem

Mám problém s tím že když chci přehrát video ve formátu .mkv při přehrávání se mi dělají mapy a video se trhá...škube.Chci se zeptat jestli za to může má slabá sestava která to zkrátka nezvládne a nebo jestli se to dá vyřešit pomocí kodeků nebo aktualizace ovladačů.
Moje sestava:notebook ,windows vista,Geforce 8600m GS 256mb,2GB RAM,LCD 15,4"
Už jsem zkoušel VLC player ,nero show time a mám nainstalovány nejnovější kodeky K-LITE....

Děkuji všem za jakoukoliv radu ,pomoc!

Jo uplně perfetkně ,třeba i mp4 v rozlišení 1280 x 720 mi jede krásně ,ale .mkv v totžném rozlišení se mi trhá a dělá mi mapy...trhá se hlavně když se obraz přiblíží tzn. jak jsou velké postavy,když se zabírá video z dálky tak je to ok,konkrétně hokejové utkání!