Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restartuje se miPC

Chtěl bych se teptat čím by mohlo být, že se mi restartuje Pc při zátěži (hry) zhruba po 15min?? Když jsem jen treba na internetu tak to nespadne ani jednou, myslim si ze by to mohla být špatná zákl deska....nevíte někdo jak bych to poznal popřípadě jestli nekoho napadá jiná chyba děkuji...

Prehrievanie, slaby zdroj, blbe ovladace k chipsetu/grafike, 300 dalsich veci. Malo informacii.
Moze sa prehrievat aj chipset ak tam mas kilo prachu, skus to s otvorenym kejsom a napr. namier nejaky dodatocny vetrak na grafiku alebo chladic chipsetu atd. Skus iny lepsiu znacku/silnejsi zdroj. Skontroluj ze graficka karta ma zapojeny dodatocny napajaci konektor.