Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšiť, predať, alebo kúpiť novú zostavu.

Čaute chcel by som sa opýtať či táto zostava sa dá ešte vylepšiť alebo rovno predať a postaviť niečo nové

PC Specs.
Silentum Regnum RG4 Pure Black
AMD RYZEN 5 2600 3.4GHz
ARCTIC Freezer 34 eSports DUO White
MSI B450 TOMAHAWK
GTX 1050 Ti MSI
HyperX 16 GB KIT DDR4 3200 MHz
SSD 500GB SSD 1000GB MX500
Corsair CX450M
Windows 10 Home 64bit.

Vylepšit se dá všechno, otázka zní, jestli to má smysl?

Bohužel jsi nenapsal žádné informace, takže ani nečekej konkrétní odpověď.

Záleží, k čemu PC používáš, jestli ti na něco výkon nestačí, kolik chceš do upgrade nebo nového PC investovat, atd...

Case ok
MB zvládne Ryzen 5 5600
chladič použiješ
RAM ok
GPU nějakou RX 6700 (XT)
a uvidíš, jestli to ještě zvládne zdroj, když tak něco +-650 W gold certifikace např. https://www.czc.cz/zdroje/produkty?dostupnost=dodani-do-2-dnu,skladem&vykon-zdroje-w=600-700&typ-zdroje=atx_5&energeticka-efektivita=80-plus-gold&delka-zaruky-b2c=3650
Dokoupil bych SSD, např. https://www.czc.cz/wd-ssd-blue-sn570-gen3-m-2-1tb/330384/produkt

Tak to není špatné proti těm 10 ti letym sestavám.
Úplně mimo mísu je jen grafika.

S tímhle rozpočtem bych jako první i koupil grafiku 3060/3060ti nebo 6600, ta je na bazoši do 200e.
Jestli nová nebo.pouzita se musíš rozhodnout sám.
Tu 1050 si zatím nech kdyby ses rozhodl pro celkový upgrade.

Teoreticky by deska měla umět po fash BIOSu i 5600/5800.
Takže se z toho.da udělat v pohodě herní stroj.