Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapnout shift na notebooku asus

Ahoj,
z nějakého důvodu mi přestal fungovat levý a pravý shift na klávesnici u notebooku asus. Nejspíše jsem omylem stiskl nějakou zkratku a nevím jak vrátit.
Kdysi se mi to taky stalo, stačilo 5x po sobě stisknout levý funkční shift třeba na externí klávesnici,ale ted to nepomáhá.
Externí klávesnice funguje, všechno ostatní taky. Všechny zkratky jedním prstem a všechno možný jsem v nastavený vypnul, zkusil odinstalovat a nainstalovat ovladače klávesnice ale nic...jsem zoufalý

na 100 procent vím že je chyba někde v nastavení ale za bohu nemůžu přijít kde. žádný viry taky nemám, nedávno jsem dělal čistý reinstall + jsem pro jitotu pc ještě ted projel

Nějaké typy někdy otazník
zkoušel jsem snad všechno co je na google a nic.

Ano, to vše jsem zkoušel viz výše. Úplně klávesnici smazat a vše nainstalovat znovu. Mám ještě druhý systém, nainstaloval jsem linux a tam v pohodě fungují. Takže vážně nevím kde je problém. Navíc žádný software jsem navíc neinstaloval, vše je původní, nedávno jsem dělal ten reinstall, až na google chrome je vše zatm bez instalace nějakých doplnků a programů