Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Filter na mail blokol všetko

Chcem sa spýtať či je nejaká šanca aj ,keď pochybujem ,získať maily,ktoré boli filtrom zablokované na režim zahodiť.Ide o to ,že filter ,ktorý mal blokovať ,len určitú doménu blokol všetky prichádzajúce maily.Samozrejme ,že v odstránených to nie je,dík.

Nechápem čo chceš vedieť viac a na čo ti to bude popísal som všetko ,ale prosím je to server UPC ,nastavenie som jasne popísal filter nastavený na hodnotu zahodiť.Filter ktorý mal blokovať ,len konkrétnu doménu blokol všetky prichádzajúce správy.Všimol som si to neskoro ,ale všimol a zrušil som to ,čo viac chceš neviem.