Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čínská miniklávesnice

Zdravím, mám takový problém s čínskou miniklávesnicí, lépe řečeno s tím "protikusem" co se strčí do USB ovládaného zařízení. Ten se mi někam zašantročil, a tím pádem miniklávesnice je mi na nic. Jde tu přijímací kostičku nějak nahradit jinou? Svého času jsem to koupila v Hadexu pod názvem D300H - Bezdrátová mini klávesnice s touchpadem, a tak jsem si na ni zvykl... Vidím to ale bledě, a nejspíš si budu muset koupit jinou...
Přesto předem děkuji za rady, ev. návody či nabídky.
Přeji všem hezký den! -durmanka-

https://www.hadex.cz/d300h-bezdratova-mini-klavesnice-s-touchpadem-p9/

doplněn odkaz (host)

obvykle je použitelný akýkolvek usb Bluetooth adaptér,problémom môže byť použitie miniklávesnice s televízorom alebo nejakým media/stb boxom,tam je obvykle potrebné použiť bt adaptér s AFAtech/Broadcom čipom,kompatibilná s dh300/dh300H je Tesla D8mini klávesnica,a k nej sa dá zohnať alebo objednať náhradný bt adaptér....