Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporučte nějakou grafiku do AGP

Zdravím... přemýšlím o tom že bych si pořídil výkonější grafiku.. teď mám ATI 9600 a pořádně se v těch kartách výkonostně nevyznám.. nevím jestli chcete ještě nějaký info o pc třeba typy desky bo procesoru jestli ano, dopíšu. a prosím ne rady typu kup si nový PC.. na to nemám peníze jakožto studujicí středoškolák, to je jedna věc.. a pak na to co na něm dělám občasné programování bo tak něco mi to zatím postačí.. třeba v budoucnu ale to bych se spíše ohlédl po lepším ntb než mám dnes. jinak karta aby nebyla předražená a dobrá v poměru cena/výkon. díky za info.

no ono když se podívám na doporučenou HW konfiguraci na zaklínače.. tak přemýšlím o tom že můj procesor už je taky dávno out.. takže bych musel nejspíš dodávat nový procesor což se vyplatí komplet nový pc.. no uvidím jestli si udělám radost k Vánocům s tou grafikou..

PS// stávající procesor je AMD sempron 2500+ 1,41GHz RAM jsem dokupoval na 1GB.. má vůbec význam investovat do nové grafiky?