Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPU - který graf. je výkonnější

Ahoj, prosím vás, který graf. je výkonnější - product.jsp / http://www.gigabyteunited.cz/products/vga/specs/gv- nx57128d.html ?

A kolika wattový zdroj bych mel mít na sestavu : Sempron 2,6 GHZ/Microstar 690V/ram 2GB/dvd mech./hdd 7200 ?

Díky moc za odpovědi.

Změna předmětu, původně: GPU
Také by ti ruka neupadla, kdybys k těm odkazům napsal o jaké jde, aby lidi nemuseli klikat.
Jsou to:
MicroStar K9AGM4-L - AMD 690V
GV-NX57128D
GeForce PCX 5750 / PCI-E x16
(LaKr) (Kráťa)

Tak,tak.Ano,lze samozřejmě najít výhodnější graf.kartu aj. komponenety.Proto jsem nechal odkaz.Opravdu bych doporučoval obětovat 165Kč a koupit CHIP časopis.Je tam skvělé porovnání výkonnosti některých komponent.Když jsem si sestavoval(návrh-já,složení dohromady-servismen)součastné PC,tak se mi 14 dní kouřilo z palice....