Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nestabilní databáze kvůli nadměrnému množství dotazů - optimalizace?

Dobrý den,

V práci vytváříme nový web, kde často uploadujeme nové soubory. Problém je, že občas to přestane úplně fungovat.

Psal jsem na webhosting (Active24), kde mně potvrdili, že web funguje, ale databáze kolísá kvůli nadměrnému množství dotazů.

Kolega, který to má na starost, totiž používá jak VSCode, tak FileZilla.

Je to, prosím Vás, možné nějak optimalizovat (oba programy)

Děkuji

Sorry, máte pravdu. V poslední době se to hodně testuje mazáním a přidáváním uživatelů do databáze, takže asi v tom bude problém.

A tím, že přestane fungovat FTP, jsem se mylně domníval, že to s tím souvisí.

Asi budu muset zjistit, jestli lze navýšit licenci.

Tím bych to asi uzavřel. Díky