Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blokace na serveru kvůli bráchovi

ahojte,

bráchovi zablokovali účet a jelikož - nevím teď jestli kvůli toho, že se občas přihlásil i na můj pc / že jsme ve stejné wifi síti mi zablokovali i moje účty. jak se proti tomu dá bránit? ... co vše můžu dělat? znám VPN atd, ale přesný přehled k čemu co využít nemám... :/

budu moc vděčný za rady. Jde mi jen o jeden web, nechtěl bych všechny třeba hesla a emaily měnit IP a posílat to do nějaké VPNky..

Rád poskytnu víc info, ale ne vyloženě web, ten nechci aby tu zazn

Jenze tak ti nikdo pak neporadi. Kady vlastnik webu to muze mit blokovane ruznyma zpusobama = ruzna reseni.
Lukas1982 +1, +1, +1 tady mas vsechny pluska dohramady at to nemusim odklikavat u kazdeho prispevku kde se ho ptas "o jakou hru nebo WEB jde".

Jednoduchou VPN si můžeš zkusit rovnou v prohlížeči OPERA, případně si nainstaluj doplněk do svého prohlížeče.
Třeba by stačila jen anonymní proxy.
Princip VPN - připojíš se k počítači někde jinde a pak vystupuješ do internetu pod jeho identitou.
Pokud je to herní server, pak VPN bude ve free verzi nepoužitelná - rychlost, odezvy.

hra to vůbec není, jedná se o web ve stylu fóra, článků, diskuzí atd..

operu jsem už zkoušel, ale je tam nějaký 7-denní trial a pak placené .. :/ napadl mě TOR pro darkweb? Ale ten zase často dělá problém, že je na něm hodně lidí a háže to i errory na googlu, že to je IP s "velkou aktivitou"

Pokiaľ zablokovali tvoj účet, tak v prvom rade tvoje registračné údaje ,takže ti nepomôže ani zmena IP adresy.Pretože na tie pôvodné registračné údaje sa proste neprihlásiš zo žiadnej IP.To znamená ,že pokiaľ blokli aj IP tak v takom prípade má zmysel VPN,ale registrovať sa budeš musieť a tie isté údaje už použiť nebudeš môcť.Jedine ,že by blokli ,len čisto IP adresu a v takom prípade je šanca ,že z inej IP sa prihlásiš.To je základ a štandard pri blokáciach.Keď chceš nejaký doplnok VPN tak skús treba do mozilly Hoxx VPN Proxy

Máš tam: "Obejít VPN a povolit výchozí vyhledávače". Pokud to máš aktivní, tak to při vlezení na vyhledávače VPN nepoužívá. Zkoušel jsi i další stránky? Těch 30 USD ti píše kdo? Opera nebo výsledky v Google?
Pak je tam "obejít a povolit internetové stránky". To slouží k tomu, abys mohl pro konkrétní stránky VPN automaticky vypnout, pokud je necháš spouštět při startu Opery.

Aha.
Takže obcházení pro vyhledávače klidně vypni. Slouží to k tomu, aby ti vyhledávač poskytnul výsledky na základě toho, že jsi v ČR a ne toho, že jsi podle VPN třeba v USA

Po kliknutí na vyzkoušet to nabízí VPN PRO (Try VPN Pro risk-free for 7 days), ale tu ty nepotřebuješ, stačí ti ta zdarma, která je součástí. Pokud ses tedy do VPN pro nezaregistroval a nevypršela ti 7-mi denní trial doba.