Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jeden vstup HDMI a 2 obrazovky

Zdravím, jdu si pro radu. Mám grafiku RTX 3070 s jedním vstupem HDMI ale připojit bych chtěl jak monitor (samsung) , tak TV (LG) . Koupil jsem proto rozdvojku signálu hdmi ale grafika absolutně nerozeznává obrazovky.Máte s tím někdo zkušenosti? Díky

Co chceš jako u té grafické karty programovat? :-?
Změna kategorie, původně: Programování (host)

Grafika nemá vstup, ale výstup.

Co kdybys napsal přesně, jakou rozdvojka jsi koupil? Standardní HDMI splitter musí fungovat.

Jak si představuješ "rozeznávání" obrazovek? Rozdvojka signálu samozřejmě funguje jinak než dva samostatné nezávislé výstupy.

Grafika ,ktorú uvádzaš má 2 výstupy HDMI nie jeden výstup. Pokiaľ ho máš obsadený a do jedného výstupu chceš zapojiť monitor aj TV tak jednoznačne rozdvojka,ale tých je na trhu viac.Grafika nerozoznáva obrazovky,nereaguje ani TV ani monitor? Bolo by dobré ,keby si to popísal podrobnejšie.