Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z SSD m.2

Zdravím,mám taký problém dnes som si do počítača vložil m.2 ssd následne som nainštaloval windows a všetko bolo v pohode no potom som začal inštalovať windows update,chipset atď a počítač som dal reštartovať kvôli týmto updatom.No odvtedy mi počítač neustále restartuje a nedostanem sa ani na pracovnú plochu dostanem sa maximálne po "pripravujem systém windows" a po sekunde nabehne "reštartovanie" a takto to je dookola.

Skúšal som windows spustit cez hdd všetko ide tak ako má.Nevie nahodou niekto kde by mohol byt problem?

Ssd: samsung 970 evo plus vložený do základnej dosky asus b550 gaming f

Ovladače pro desku stahuješ doufám ze stránek výrobce desky, ne z Microsoftu. Po čisté instalaci WIN máš nainstalovat jen chipset, restartovat PC. Potom doinstalovat zbytek ovladačů a zase restartovat. Prostě vše ze stránek výrobce desky. Do té doby bych Win update zakázal a povolil ho až po manuální instalaci všech ovladačů.