Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmena Nicku na Fóru poradna.net

Chcem sa opýtať, dá sa nejako zmeniť nick na tejto poradni? Problémom je, že naši páni poslanci zasa dumali a vymysleli zoznam zakázaných čísiel a môj nick "7777". Má byť údajne nacistická symbolika, a preto by som chcel zmeniť svoj nick, pokiaľ možno bez nutnosti zaregistrovať si nový účet. Kamarát teraz behá po polícií, lebo mal na niekoľkých službách nick "444". Kamarátka zasa má problém pre čísla 1919. Ani jeden z nás nieje neonacista, ani sa s tým nestotožňujeme. Naše čísla sú čísla, ktoré nám boli pridelené ešte v roku 1999, pri registrácií do spisovateľskej súťaže "Fantasy World" a "Magic World". Odvtedy sme používali tieto čísla ako naše nicky, vo všetkých službách na internete.

Nejaké "7777", "444", "1919" - toto na 100% poslanci NERIEŠILI. A) To by potom sa nesmeli ani v obchodoch, e-shopoch a inde vyskytovať tie kombinácie čísel pri tovaroch (údajná symbolika?) Riešilo sa len to, čo zaviedli neonacisti ako symboliku (napr. 1488) - inak by sa musel aj rok 1488 považovať na nacistický symbol?
Riešiť nepodstatné. Admin ti povolí zmenu nicku len v prípade, ak by dehonestoval teba, alebo niekoho iného (alebo by ťa jednoducho za BANoval a vyhodil).

Ospravedlňujem sa, moji kamaráti, ale aj ja sám, máme na niektorých službách na internete problémy pre naše nicky. Boli nám zablokované, a väčšinu nám aj zrušili. Najviac bolela jedna, kde som dostal zadara inač platené hry a mal som ich v knižnici, na danej službe. Ostatný si aj Kupovali hry za reálne sumy, a tie im prepadli, spolu zo zrušeným ich účtov. Potreboval som ho teda zmeniť, pre istotu, aj na tomto fóru.

Dotaz je úspešne vyriešený!

Strašne ďakujem, za kladnú odpoveď.