Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fitness náramek Umax U-Band 107HR - jak se dostat do menu?

Ahoj, dostal jsem tento náramek a líbilo by se mi nastavit velké písmo na ciferníku, jako to je v obchodech. Našel jsem si asi 3 manuály a není to v žádném z nich.
Nevíte někdo, jak se tam dostat do menu? Já na to nepřišel a v aplikaci na rabletu to tovněž není.
To bych chtěl
[96755-img-20230313-145847-jpg]

Mám však jen toto (a bez toho "plus".
[96757-krata-u-band-107hr-jpg]

Když já právě nevím, jak se do toho menu dostat. Na to se celou dobu ptám. :-)
Ale třeba s tím "neplus" fakt nejde dělat nic jiného, než tohle:

[96760-01-444-png]

[96761-02-444-png]

[96762-03-444-png]

Zlatý mi-band od Xiaomi.
Stejně používám pouze budík. Těch mám nastavených 5 denně pravidelných a když třeba jedu večer do Strága, tak si nařídím, abych nepřejel, etc.. Ale kdybych viděl na displej (kolik je hodin), nemusel bych nosit i hodinky a nevypadal jako vexlák před tuzexem ("...Ňáký hodinky tady?...") :-)

[96763-vexlak-444-jpg]