Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Průchozí zvuková karta ?

Dobrý den . Je nějaká softwarová možnost jak udělat zvukovku průchozí ? Aby byl na výstupu 3,5 jack signál když je na 3,5 linkovém vstupu ? Až při puštění hudby z PC aby se to přeplo ? Nebo ani by vlastně nemuselo , když kontroluji nahrávku tak už je zdroj vypnutý. Kvůli příposlechu . Děkuji

Tohle provedete normálně v nastavení zvuku. V nastavení vstupu zaškrtnete něco jako poslouchat vstup, dokonce můžete zvolit na kterém výstupu (pokud máte víc zvukovek).
Ve windows se to myslím jmenuje zařízení pro záznam. Dá trochu práci se v tom zorientovat, ale jde to tak nastavit.