Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skoková změna hlasitosti

W10, ntb Lenovo g50, přehrávám videa ve FF (twitter, youtube). Všechna startují potichu a během pár vteřin se hlasitost skokem zvýší. Posuvník v prohlížeči, ani hodnota nastavení reproduktorů se přitom nemění. Pauza a znovu play - opět začne potichu a po chvíli skočí hlasitost.
Co by to mohlo způsobovat? Díky

Takže jsi prošel tohle nastavení a nemáš tam žádnou změnu?
Jenže změna v tomto nastavení by se asi projevovala v celém PC, nejen ve Firefoxu. A ne selektivně.

[96771-zvuk-jpg]