Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfigurace Edge

Ahoj, omylem jsem nechtěným kliknutím povolil možnost v Edge `Vždy webu file:// povolit otevírání odkazů tohoto typu v přidružené aplikaci`
Neví někdo kde se to dá zrušit? Díky

V nastavení prohlížeče, který chceš pro prohlížení těch souborů používat nebo to v Edge změnit.

`Vždy webu file:// povolit otevírání odkazů tohoto typu v přidružené aplikaci`

pokiaľ toto bližšie nešpecifikuješ, asi Ti ťažko niekto poradí...

akému webu file:// .... aký odkaz akého typu ??? aký súbor alebo aký odkaz si otváral ?