Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor s integrovanou grafikou

Dobry vecer. Muze mi nekdo rict, kdyz je procesor s integrovanou grafikou, jaky vystup pak ma zakladni deska na monitor? Musi se neco nastavit nebo po pripojeni monitoru normalne funguje obraz? Je mi jasne, ze ta grafika bude jen na zakladni zobrazeni, jde mi jen o to, kdybych si stavil pc, jestli by to teda fungovalo i bez graficke karty, nez bych si treba casem nejakou poridil.. Dekuji moc za reakce..

Jaký grafický výstup bude mít deska záleží podle toho, jakou desku koupíš.

Nastavovat nemusíš nic, pokud máš procesor s IGP a správně připojíš monitor, bude to fungovat. Uživatelé dělají nejčastěji chybu, že buď mají procesor bez grafiky nebo použijou nevhodnou redukci.

A jen dodám, že integrované grafiky udělaly veliký pokrok, takže na běžnou práci i nějaké jednoduché hry bohaté stačí. Výhodou je nízká cena, nízká spotřeba a nulová hlučnost. IGP rulez! :-)