Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem office 2010 a 2021 na jednom počítači

Dobrý deň.
Mám na počítači naraz nainštalovaný office 2010 a 2021(prvý bol inštalovaný 2010). 2010 mám nainštalovaný kvôli programu Avery Wizard ktorý mi robí makrá a 2021 ho nepodporuje. Potreboval by som však aby mi prednostne spúšťalo word2021 ale nech sa snažím akokoľvek po kliknutí na doc/docx mi spustí word2010. Word2010 potrebujem 2x týždenne a word2021 každý deň 10x.
Word2021 potrebujem preto, lebo prijaté súbory inak zobrazuje ako word2010.
Viete mi s tým nejako pomôcť? Ďakujem

ale nech sa snažím akokoľvek

Tak se asi snažíš málo nebo blbě.

Přes Ovládací panely - Výchozí aplikace to nejde?

Nebo na wordovským dokumentu pravým tlačítkem - Otevřít v programu - Zvolit jinou aplikaci - vybrat jakou - zaškrtnout K otvírání souborů vždy používat tuto aplikaci

Cez ovládací panel to nejde.
Keď dám Otvoriť cez: tak mi word2021 ani nenájde a ked dám vyhladávať manuálne, otvorím C:programové.... a nájdem word2021 dám pri otvorení použiť vždy, pri nasledujúcom spustení mi opäť spustí word2010.
Cez ovládací panel Predvolené (výchozí) aplikácie mi word2021 ani neponúkne.