Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je podporován Windows 10 na NTB?

Zdravím.
Mám zde notebook Lenovo ThinkPad Edge E520. Na stránkách výrobce v ovladačích jsou na výběr všechny verze Windows, od XP po 11. Notebook byl z výroby s Windows 7. Nevím, zda je notebook výrobcem podporován pro Windows 10, když pro tento OS nejsou na těch stránkách ke stažení žádné ovladače (chipset...)?
Díky.

[1.jpg] [2.jpg] [3.jpg]

no, jede to, ale ...
jako pouzitelny stroj bych bral neco s vysledkem cpubenchmark treba 4000 bodu (4jadro 4.gen., 2jadra vyssi gen)
kdyz ma neco polovic a jen 2 spatne pruchodna jadra, neni to nic co bych chtel krisit.

majitel k tomu ma citovy vztah, krisi trabanta s podradnym vykonem a bidnym uzitkem.
kdyby windows mely dodnes naroky jako win xp a nemely by potrebu otravovat cim dal horsim antivirem, 2jadrovy procesor by stacil i dnes. ale od dob w7 je to nechutny osklivy trabant.