Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční USB porty

Dneska jsem udělal aktualizaci ovladače nvidie.
Chvíli jsem pak ještě fungoval a pak jsem restartoval PC.
Po restartu jsem zjistil, že mi nefunguje žádný USB port.

Takže PC nejsem schopen ovládat.
Nefungují zadní USB, které jsou přímo v základní desce a ani přední.

Co s tím?

Řešení:

Super, příště už budeš vědět jak na to :-) Ale zálohuj, alespoň soubory, na kterých Ti záleží a udělej si obraz disku s nainstalovanými ovladači, updaty a programy, které potřebuješ nebo často používáš. Příště Ti to ušetří hodně času s instalací všeho potřebného.