Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VSO ConvertX to DVD - vložení titulků do avi

Mám film, ke kterému chci připojit titulky, aby bylo možné přehrávat jej na starším DVD přehrávači.

Dle doporuční jsem zvolil VSO ConverterX to DVD a v podstatě vše proběhlo v pořádku. Po vložení filmu do projektu se vše načetlo tak, jak má. Našlo to i ty titulky. Po kliknutí na převod mi to vyhodilo hlášku, že nelze film převést z důvodů, že chybí IFO soubor.

Co s tím?

Hmm to je taková zmatečná hláška. IFO se generuje při převodu.

Zkusme nastínit možné příčiny:
program nemá právo zapisovat do umístění (nesměruješ to rovnou na dvd?)
to video na dvd už jsi převáděl a teď chceš připojit jen titulky? Nebo je to fungl novej projekt a nic zatím není převedeno.
Jaký formát titulků to je?

Tenhle program umí převádět ale pouze soubory jiné než dvd video,takže např avi,xvid atd.titulky vložíš kliknutím pravé myši na film resp zvolené avi. titulky musí být ve formátu sub rip tedy s příponou SRT jinak jsou nepřipojitelné. na to je vhodný program subtitle workshop ve kterém snadno změníš formát sub na srt...takže na to vložit titulky do už vytvořeného dvd videa je tento program naprosto nepoužitelný!