Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Katalog dodavatelů

Dobrý den,

rád bych provozoval online katalog dodavatelů (něco jako je například katalog fotografů - tzn. každý svůj profil, text, foto, odkazy na socky ... přehledné řazení a třídění v katalogu třeba podle zaměření apod.).

Můžete mi prosím poradit nějaké řešení, které lze zprovoznit svépomocí? Třeba na bázi měsíčního nájmu, jako jsou e-shopy, případně na nějaké wordpress šabloně? Určitě by měl hezky fungovat jak na počítači, tak na mobilu.

Předem moc díky za ochotu!
Bruno

Co si od toho slibuješ?

Chápu to, že hledáš už hotové řešení, kde si jen poladíš pár detailů - to už musel někdo napsat a odladit, takže to provozuje minimálně autor a řada lidí, co přišli dřív - a hlad po tom "být zařazený v katalogu, jakémkoli, hlavně rychle" už dávno, dávno pominul, takže aspoň na začátku, než se staneš slavným, tam budeš muset shánět a zadávat ty dodavatele sám a platit ti nebudou.

Čím se hodláš odlišit od ostatních a proslavit se?